خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

هوا سردتر می شود ! احتمال آبگرفتگی در غرب مازندران !

  هوا سردتر می شود ! احتمال آبگرفتگی در غرب مازندران !

   

  با یاد و نام خدا ؛ عرض سلام و  وقت بخیر دارم خدمت تک تک همراهان عزیز هواشناسی بابلسر فورکا ؛ هواشناسی به روز بابلسر و استان مازندران

   

  خب ؛ امروز عمدتا آسمانی صاف تا نیمه ابری رو در استان انتظار داریم و به تدریج افزایش ابر رو هم خواهیم داشت .

  از بعد از ظهر و نهایت شامگاه امروز ؛ به تدریج ، از غرب و دامنه های استان بارندگی آغاز میشه و این بارندگی رو در این مناطق برای روز شنبه هم خواهیم داشت .

  اما چون سوی جریانات جنوب غربی و غربی سو هست به همین دلیل عمده بارش ها رو برای دامنه ها و نیمه غربی استان انتظار داریم ولی به دلیل استقرار ناوه تراز میانی جو ، زبانه های پرفشار و هوای سرد در استان ، احتمال رخداد همگرایی و بارندگی در مناطق مرکز و شرق استان هم وجود داره اما ما قول بارش رو به کل استان نمیدیم .

  از بعد از ظهر و شب امشب و خصوصا فردا ، با نفوذ هوا سرد کاهش دما رو در استان خواهیم داشت و هوا در استان نسبتا سرد میشه و این کاهش دما برای کل استان هست .

  در ارتفاعات 2000 تا 3000 متر به بالا تر و به طور دقیق تر از 2500 تا 3000 متر به بالا تر ، " در صورت رخداد بارندگی " ، بارش ها رو به صورت برف انتظار داریم و طی این مدت شانس برای تگرگ خصوصا در ارتفاعات استان هم وجود داره .

   

  از بعد از ظهر امروز دریا کاسپین مواج و نسبتا توفانی میشه و جاده های کوهستانی هم مه آلود ؛ پس یه هشداری رو در این زمینه مد نظر داشته باشید اما ...

   

  هشدار : برای بعد از ظهر و شب امروز و خصوصا فردا ؛ به دلیل ، تشدید بارش خصوصا در غرب استان احتمال آبگرفتگی معابر هم وجود داره .

   

  از بعد از ظهر و خصوصا نهایت شامگاه شنبه هوا رو به پایداری میره و البته طی این مدت گاهی وزش باد نسبتا شدید رو در برخی مناطق استان انتظار داریم .

  برای روزهای یکشنبه و دوشنبه هم بارندگی خاصی رو در استان انتظار نداریم .

   

  در زیر هم نفوذ ناوه رو برای بامداد فردا مشاهده می کنید :

   

   

  عزیزان ؛ ممنون میشیم در وب ما عضو شوید ، نظر دهید و در مباحث عمومی هواشناسی ما شرکت کنید و هوای دیارتون رو گزارش کنید . چون خیلی مطالب هم اونجا گفته میشه . منتظر پاسخ گویی به سوالات شما در بخش نظرات هستیم .

   

   

  با ما همراه باشید ...

   

  ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

   

  برای مشاهده کانال هواشناسی استان مازندران بر روی آیکون پایین کلیک کنید ...

   

   

   


  هواشناسی بابلسر فورکا
  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : استان ,خصوصا ,بارندگی ,بارش ,میشه ,داریم ,استان انتظار ,انتظار داریم ,وجود داره ,خواهیم داشت ,خصوصا فردا ,استان انتظار داریم ,
  هوا سردتر می شود ! احتمال آبگرفتگی در غرب مازندران !

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر